Łeba – pizza na telefon

Podczas wakacji żadne diety i ograniczenia nie obowiązują. To świetna wiadomość dla tych, którzy wypoczywają w Łebie i chcą zjeść coś naprawdę dobrego. Smażona ryba? Kotlet schabowy? Grillowane steki? A może coś, co każdemu przypadnie do gustu i każdego zachwyci? Co to może być? Oczywiście pizza Łeba. 

Pizza – za co ją kochamy?

Nie znamy osoby, która nie lubiłaby pizzy. Skąd się bierze jej fenomen? Zdania na ten temat są różne, ale my twierdzimy że sekretem są proste składniki, którym można zapewnić wysoką jakość. To one wraz ze sprawdzoną recepturą decydują o wybornym smaku pizzy. W Łebie taką pizzę serwuje Pizzeria Piaskova. Jeżeli masz ochotę zmienić swoje wakacyjne menu, to leba pizza jest propozycją godną rozważenia.

Z dowozem czy na miejscu?

Piaskova pizzeria Leba daje możliwość zjedzenia pizzy na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wizyta w naszym lokalu przy ulicy 10 Marca 2D w Łebie. Jesteśmy otwarci od godziny 12 do 24. Jeśli wolisz oddać się uczcie w domu, ogrodzie lub pokoju, nie ma problemu. Twoja pizza Łeba może zostać dowieziona pod wskazany adres. Transport jest gratis i obejmuje on Łebę, Nowęcin i resztę okolic miasta.  Leba pizza na telefon to świetna propozycja na kolację, spotkanie ze znajomymi lub biesiadowanie na balkonie. W naszej pizzy rozsmakowują się również stali mieszkańcy Łeby. Mogą się nią cieszyć przez cały rok, a nie tylko w sezonie letnim, jak w przypadku wielu innych pizzerii Łeba.

Pizza Łeba – dowóz od kuchni

Jak wygląda cała procedura realizacji zamówienia na pizzę na telefon? Wszystko co należy zrobić, aby gorąca włoska pizza pojawiła się u ciebie to zadzwonić na numer 666 451 999. Podaj pracownikowi nazwę lub numer pizzy, którą chcesz zamówić. Określ również jej rozmiar. Duża Leba Pizza to 30 cm, a pizza rodzinna to 42 cm średnicy. Istnieje również możliwość zamawiania pizzy pół na pół, czyli połowa jeden rodzaj, połowa inny. Kiedy nasz pracownik przyjmie zamówienie na pizzę, potwierdzi ci również czas oczekiwania. Zazwyczaj jest to od 30 do 90 minut, zależnie od ilości oczekujących zamówień i liczby gości w lokalu. Pizzeria Łeba zatrudnia własnych kierowców, którzy rozwożą pizzę po Łebie i okolicach. Pizza jest transportowana w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami sanitarnymi. Aby dotarła do ciebie ciepła i świeża, przewozimy ją w specjalnych torbach termicznych, utrzymujących naturalną, wysoką temperaturę ciasta i składników.

Pizzeria Łeba – udogodnienia dla klientów

Staramy się abyście byli zadowoleni nie tylko z tego, jak nasza pizza smakuje, ale również z szybkiego czasu realizacji zamówienia oraz profesjonalizmu naszych dostawców. Aby jeszcze bardziej ułatwić zamawianie pizzy na telefon, wprowadziliśmy możliwość zapłaty kartą. Od teraz każdy z naszych dostawców wyposażony jest w bezprzewodowy terminal płatniczy, umożliwiający płatność kartą lub Blikiem. Aby skorzystać z tej dogodnej formy płatności, nie musisz o nic prosić lub informować przy składaniu zamówienia. Jest to równocześnie preferowana przez nas metoda zapłaty za pizzę, gwarantująca wysokie bezpieczeństwo oraz sprawną obsługę każdego klienta.

pyszne jedzenie pyszne jedzenie
Napisz, zadzwoń, zamów

Skontaktuj się z nami

Piaskowa Pizza

ul. 10 Marca 2D
84-360 Łeba
Pizzeria Łeba - pizza z dowozem na telefon
Pn-Pt: 12:00 - 24:00
Dowóz gratis