Pizza Łeba – tani obiad lub smaczna kolacja

Ty także podobnie jak miliony innych osób na całym świecie lubisz dobrze zjeść? Jedzenie jest dla ciebie przyjemnością, z której nie chcesz rezygnować szczególnie na wakacjach? Doskonale cię rozumiemy! Sami jesteśmy pasjonatami jedzenia, dlatego też powstała Piaskova Pizzeria Łeba. Z przyjemnością cię do niej zapraszamy, gwarantując że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, swojej rodziny i znajomych.

Pizza Łeba, która łączy pokolenia

Co odróżnia naszą pizzę od innych? W Łebie działa wiele pizzerii i restauracji, które mają ją w swoim menu. Dlaczego zatem to pizzeria Łeba Piaskova powinna być przez was odwiedzona? Przede wszystkim jesteśmy lokalem, który działa przez cały rok, a nie tylko w sezonie wakacyjnym. O czym to świadczy? O tym że budujemy nieustannie swoją markę, dbamy o reputację i przede wszystkim serwujemy najlepszą pizzę o niezmiennie wysokiej jakości. Nasza pizzeria nie jest nastawiona na szybki wakacyjny zysk i jednorazowego gościa, ale na to, by na stałe zająć wysokie miejsce na kulinarnej mapie Łeby. Jak pokazują opinie naszych gości, do tej pory nam się to udaje i jesteśmy z tego dumni. Smaczna pizza, którą u nas serwujemy, trafia w gusta osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Duża w tym zasługa urozmaiconego menu i odpowiedzialnie dobieranych składników. To one decydują o autentycznym włoskim smaku naszej pizzy!

Piaskova Pizzeria Łeba – miejsce przyjazne dzieciom

Dbamy o wszystkich naszych gości, również tych najmłodszych. Specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy kącik zabaw i zewnętrzne atrakcje – huśtawki, zjeżdżalnie i inne rozrywki. Wszystko po to, aby i dorośli i ich pociechy mogli u nas miło spędzić czas. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy również wybrane pozycje menu. Delikatna w smaku pizza Łeba, sosy dla wrażliwych podniebień, a także zdrowe soki owocowe i ręcznie przygotowywane lemoniady. Pokazujemy że Leba Pizza może iść w parze ze zdrowym i zrównoważonym odżywianiem.

Obiady i kolacja Łeba – pizza dobra na wszystko

Pizza to uniwersalne danie, które świetnie smakuje i zaspokaja głód o każdej porze dnia lub nocy. Piaskova Pizzeria Łeba otwarta jest od godziny 12 w południe do 24 w nocy. Tym samym można u nas zjeść obiad i kolację, a także wpaść na smaczną pizzę zawsze wtedy, kiedy zaczynacie czuć głód lub po prostu macie ochotę na małe co nieco. Włoska pizza świetnie smakuje w towarzystwie chłodnych napojów. Oprócz popularnych napojów chłodzących i orzeźwiających, nasi goście mogą rozkoszować się smakiem najlepszych marek piwa – zarówno koncernowego, jak i z browarów rzemieślniczych. Nie zapominamy również o smakoszach wina – białe i czerwone, wytrawne i półsłodkie czekają na Was w naszej mini piwniczce. Po dobrej pizzy zawsze pozostaje trochę miejsca na smaczny deser – to rzecz wiadoma. I nim można się u nas delektować. Klasyczne gofry, lody, a dla bardziej wymagających również inne wykwintne słodkości. Czym byłby jednak deser bez kawy lub herbaty. Pizzeria Łeba to również kawa w kilku różnych wariacjach – americano, espresso, latte, cappuccino, a także klasyczna kawa parzona i na gorące dni kawa frappe.

pyszne jedzenie pyszne jedzenie
Napisz, zadzwoń, zamów

Skontaktuj się z nami

Piaskowa Pizza

ul. 10 Marca 2D
84-360 Łeba
Pizzeria Łeba - pizza z dowozem na telefon
Pn-Pt: 12:00 - 24:00
Dowóz gratis