O nas

Pizzeria Łeba to wyjątkowe miejsce nad morzem. Znajdziesz tu smak prawdziwej włoskiej pizzy, dostępnej w wielu wariantach. Pizzeria Leba serwuje pizzę w dwóch podstawowych rozmiarach: duża 30 cm oraz rodzinna 42 cm. Jesteśmy lokalem z wieloletnią tradycją, funkcjonującą w Łebie przez cały rok. W odróżnieniu od innych, otwartych tylko sezonowo pizzerii, stawiamy na jakość składników, doskonałą recepturę i włoski smak, z którego nasza pizza słynie. 

Każda nasza pizza przygotowywana jest z miłością i zaangażowaniem. Pierwszorzędna mąka, doskonałe drożdże, polska sól i oryginalna receptura. Pizza Łeba nie może oczywiście obejść się bez sosów, świeżych ziół oraz dodatków – od sera, poprzez wędliny, aż po warzywa. W naszej pizzerii nie ma miejsca na przypadkowe składniki. Każdy z produktów, zanim trafi na pizzę, a następnie na Wasz talerz, jest wcześniej dokładnie sprawdzany pod kątem jakości. W tym tkwi sekret naszego sukcesu!

Smaczna pizza Łeba czeka na Was przez cały rok. Zapraszamy do naszej pizzerii w Łebie, przy ulicy10 Marca 2D. U nas nie tylko dobrze zjesz, ale również miło spędzisz czas, ciesząc się klimatycznymi wnętrzami i rodzinną, przyjacielską atmosferą. Pizza Łeba dostępna jest również na telefon. Nie chce ci się wychodzić z domu lub pokoju? Zadzwoń do nas: 666 451 999, a gorąca pizza zostanie dostarczona pod wskazany adres – transport gratis!

pyszne jedzenie pyszne jedzenie
Napisz, zadzwoń, zamów

Skontaktuj się z nami

Piaskowa Pizza

ul. 10 Marca 2D
84-360 Łeba
Pizzeria Łeba - pizza z dowozem na telefon
Pn-Pt: 12:00 - 24:00
Dowóz gratis